Stěhovací práce

Stěhování provádíme speciálně upravenými vozidly, jejichž skříňová nástavba je vybavena polstrováním,upevňovacími stěhovacími popruhy, vysunovací plošinou a dalším základním vybavením přepravovacího vozu, jako jsou deky na stěhování a podobně.

Při práci používáme prolože k balení přepravovaného nábytku a předmětů. Při stěhování je zapotřebí používat molitany, matrace a polystyreny, bublinkovou fólii – používané k zabezpečení proti posunu při náročnější přepravě, při transportu do zahraničí, například do Anglie, Švédska, Dánska, nebo při použití trajektu.

Na samotné balení při stěhování používáme bublinkové a strečové folie k zabalení výpočetní techniky a při manipulaci s elektronikou. Stěhovací technika jako rudly, vozíky, podvozky k manipulaci máme na každém voze. Stahovací popruhy a elastické pavouky k fixaci stěhovaného nábytku ke stěně, měkké textilní kšandy používané vždy při stěhování předmětů jak při stěhování po celé ČR + EVROPA, Mezinárodní přeprava, stěhování bytů, kanceláří, velkých firem, stěhování archivů, knihoven a skladů. Při přemisťování těžkých a rozměrných břemen, strojního zařízení, kancelářské techniky, počítačů, kopírek a tiskárny, stěhování uměleckých předmětů a starožitností používáme těch nejzkušenějších pracovníků. Velikost použitého vozidla a počet pracovníků využitých při zakázce závisí na objemu zakázky a přání zákazníka. Rozčlenění vozidel viz. vozový park.

Stěhování Praha

Stěhování po Praze nabízíme se zvýhodněním tarifem. Po Praze a v okolí Prahy totiž standardně pracujeme bez příplatku za přistavení vozu. I přesto, že v Praze je mnoho lokálních stěhovacích firem, máme čím dál více spokojených zákazníků. Stěhování Praha, Čr i mezinárodně provádíme i bez předchozí obhlídky a je možno takovou zakázku po Praze uskutečnit ihned po zavolání tzv. stěhování nonstop.

Stěhování v Praze

Stěhování v Praze provádíme jak Praha – Praha, tak i Praha – Čr , Čr – Praha. Stěhování Praha – zahraničí a opačně, tedy ze zahraničí – Praha provádíme mezinárodně za bezkonkurenční ceny. Nabízíme i nejlevnější přepravu mezinárodní. Stěhování v Praze s námi hravě zvládne každý. Operujeme i v samotném historickém cenru Prahy, do kterého zajištujeme všechny potřebné dokumenty pro hladký průběh celé operace.

Levné stěhování

Naše stěhovací služba se řadí mezi nejlevnější nejen v Praze , ale celé Evropě. Zdůrazňujeme, že levné stěhování neznamená nekvalitní služby, ba naopak. Díky zázemí naší rodinné firmy můžeme vyjít vztříc všem klientům. Levné stěhování pro nás znamená provést zakázku v co nejkratší možný čas s co nejmenším objemem pracovníků. Vhodně zvolený vůz je dalším předpokladem pro levné provedení našich služeb. Pro levné stěhování je ovšem potřeba i práce a spoluúčast zákazníka, který si například vše zabalí sám, dle našich instrukcí do stěhovaných krabic, boxů.

Jsme dvorní stěhovací služba již mnoha soukromých i firemních zákazníků, kteří nám svěřili:

stěhování firmy, domu, bytu, domácnosti

stěhování levně s pomocí

stěhování školy a školky

stěhování provozů

transport zvířat

stěhování skleníků

přeprava a balení nábytku

stěhování nejen v Praze jde všechno snaze!

Vyklízení na sběrné dvory

 

Stěhování nechte na nás | Jsme plátci DPH 21%. | Ochrana osobních údajů.