Naše služby

Stěhování

Jak již bylo zmíněno na úvodu, v této oblasti se meze nekladou a vše záleží pouze na vzájemné domluvě. Stěhování pro Vás zajistíme v kteroukoliv denní dobu i o víkendu, tedy jak se říká NONSTOP. Stejně tak je to i s oblastí našeho působení, přijedeme za Vámi kamkoliv si budete přát. Zajišťujeme stěhování v Praze, v rámci celé ČR i v zahraničí. Přestěhujeme prakticky vše na co si vzpomenete a díky vlastnímu vozovému parku, ve kterém jsou vozy různých velikostí, Vám můžeme ušetřit náklady minimálně tím, že jednu sedačku nebudeme stěhovat ve voze s nákladovým prostorem 35 m3.

Balení

Nábytek, oblečení nebo křehké předměty jako porcelán, sklo nebo květiny, zabalíme do fixační i bublinkové folie nebo kartonových krabic. Zdarma Vám také zapůjčíme šatní boxy.

Těžká břemena

Pokud jsou ve Vašem domě kusy nábytku, které jsou opravdu těžké, nebojte se, my to zvládneme.

Demontáž a montáž

Naši pracovníci mají s sebou všechno potřebné vybavení, aby mohli v případě potřeby Váš nábytek odborně rozebrat a po přestěhování zase složit na novém místě.

Případné škody

Někdy i přes veškerou snahu a opatrnost dojde k poškození nábytku, v takovém případě firma Imrwere proplatí škodu, protože naše služby a tedy i stěhovaný nábytek je řádně pojištěný.

Likvidace

Nepotřebný a starý nábytek odvezeme na sběrný dvůr a usnadníme Vám tak jeho likvidaci, stejně tak provádíme vyklízení půd, sklepů atd.

Montáž nábytku

Provádíme montáž i demontáž nábytku, montáž kuchyňských linek,skříněk,vestavěných skříní,dětských pokojů jakož i pokládku podlah a výrobu zábradlí.

Stěhování nechte na nás | Jsme plátci DPH 21%. | Ochrana osobních údajů.