Jak probíhá stěhování se společností stěhování Praha – IMRWERE?

Každé stěhování je docela jiné, a přesto každé je tak podobné. Všichni naši zákazníci si přejí, aby stěhování probíhalo podle předem připraveného časového harmonogramu, aby všechen nábytek, elektroniku, křehké věci, obrazy, pianina, či trezory byly při stěhování bez problému a poškození dopraveny do místa určení.

Abyste předem věděli a měli představu, jak probíhá stěhování se společností stěhování Praha – IMRWERE, připravili jsme pro vás jeden typický příklad stěhování, který provádíme.

Máme přestěhovat standardně vybavený byt 2+kk z třetího patra s osobním výtahem do druhého patra bez výtahu:

1) Přivezeme přepravní boxy a obalové materiály.

2) Zapůjčíme vám boxy na osobní věci, přepravky na knihy, sklo a talíře a šatní boxy na oblečení.

3) Poskytneme bublinkovou folii, která ochrání elektroniku, křehké věci a obrazy, deky na balení nábytku, papír na talíře.

4) Pronajmeme polstrované stěhovací vozidlo.

5) Dva naši pracovníci vás přestěhují – zabalíme vaše věci, přestěhujeme je, nastěhujeme do nového bytu, rozmístíme nábytek, vybalíme vaše věci, ustavíme a zkompletujeme je.

6) Ekologicky zlikvidujeme nepotřebné věci.

7) Odvezeme zapůjčené boxy (do měsíce).

Víme, že je velmi obtížné předem odhadnout seriózní stěhovací společnost, proto velmi dbáme na naše reference. Zde jsou ty naše nejvýznamnější. Připojte se k dalším spokojeným zákazníkům společnosti stěhování Praha – IMRWERE!

Stěhování nechte na nás | Jsme plátci DPH 21%. | Ochrana osobních údajů.